Przedszkolaki tańczą i śpiewają

Aktualności

Bal karnawałowy to wspaniała zabawa integracyjna dla dzieci z Przedszkola Miejskiego w Górowie Iławeckim. Odbył się on 9 lutego w miejscowym Domu Kultury.

IMG_1112

Jest to jedyny taki bal w roku, na który wszystkie dzieci czekają z niecierpliwością i utęsknieniem, szczególnie na możliwość przebrania się w ulubioną bajkową postać.

Przepiękne wróżki, księżniczki, królewny, elfy, dzielni batmani, supermeni, rycerze, kowboje, strażacy, policjanci i inne postacie z bajek udali się w taneczną podróż za wodzirejem, który szybko zyskał sobie sympatię wszystkich balowiczów. Przedszkolaki fantastycznie się bawiły, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańców. W trakcie zabawy był poczęstunek, kolorowe zdjęcia oraz mnóstwo ciekawych atrakcji w postaci różnorodnych zabaw i konkursów z nagrodami oraz wybory Królowej i Króla Balu, w których wszystkie dzieci bardzo chętnie brały udział. Dzieci odwiedził także Mikołaj z prezentami.

Dzieci bawiły się wyśmienicie, wszystkim dopisywały humory. Wspólne zabawy, gry i tańce dały dzieciom wiele radości, i na żadnej twarzy nie dało się zauważyć zmęczenia. Ten fantastyczny dzień przeszedł do historii i zapewne pozostawił w pamięci wszystkich uczestników niezwykłe wrażenia, do których będą z radością powracać, a to właśnie było głównym celem naszego balu.

 

Bardzo dziękujemy również rodzicom za pomoc i wsparcie.

 

Ewa Markowska

Jolanta Fornalska

[nggallery id=2]

Dodaj komentarz