Koniec roku szkolnego

Aktualności

W piątkowy, słoneczny poranek 28 czerwca po raz ostatni w tym roku szkolnym uczniowie wszystkich typów szkół w całej Polsce poszli do swoich „alma mater”. Przede wszystkim po to, aby odebrać z rąk wychowawców świadectwa i pożegnać się przed wakacjami z kolegami i koleżankami.

IMG_6788

Górowskie ulice, podobnie jak 1 września, zapełniły się świątecznie wystrojonymi dziećmi i młodzieżą. Z mijającym rokiem szkolnym żegnali się wszystkich czterech naszych szkół. Wielu z nich niosło w ręku kwiaty przeznaczone dla wychowawców, dyrektorów i nauczycieli.

Ten szczególny dzień rozpoczął się od uroczystego apelu i nagrodzenia najlepszych uczniów listami gratulacyjnymi i nagrodami książkowymi. Następnie klasy udały się na spotkania z wychowawcami aby wysłuchać ostatniej lekcji na temat bezpieczeństwa w czasie wakacji oraz odebrać świadectwa, a najlepsi także dyplomy. Z momentem wyjścia za progi szkoły rozpoczęły się wakacje.

Piątek był także dniem, w którym tegoroczni maturzyści odebrali certyfikaty uprawniające ich do wstępu na wyższe uczelnie.

 

 

Bohdan Tchórz

[nggallery id=50]

Dodaj komentarz