Świetlica opiekuńczo-wychowawcza też ma wakacje

Aktualności

W świetlicy opiekuńczo-wychowawczej w Górowie Iławeckim minął kolejny rok szkolny pełen atrakcji i dobrej zabawy. Uczestnicy świetlicy brali udział w organizowanych dla nich zajęciach plastycznych, technicznych, muzycznych, sportowych oraz wielu innych, dostosowanych do ich zainteresowań oraz potrzeb, a także korzystały z pomocy koleżeńskiej lub opiekuna podczas odrabiania lekcji.

dla Babci i Dziadka

Dzieci uczestniczyły również w wielu imprezach wynikających z kalendarza, m.in.: ognisko na rozpoczęcie roku szkolnego, wieczór andrzejkowy pełen wróżb, Jasełka z uroczystą Wigilią i prezentami sponsorowanymi przez Carrefour, dyskoteka karnawałowa, pełne konkurencji i zabaw półzimowisko, wyjazd na basen, dyskoteka z okazji walentynek, festyn rodzinny w Olsztynie, Świetlicowy Dzień Matki na wesoło. Podczas spacerów przeszły kilometry, a bawiąc się na świeżym powietrzu spędzili mnóstwo czasu.

Na zakończenie roku szkolnego dzieci miały zorganizowane ognisko, aby przed wakacjami wspólnie spędzić czas wspominając minione chwile.

Tak minęły dni nauki, tygodnie ćwiczeń i miesiące dobrej zabawy.

Już dziś zapraszamy wszystkie chętne dzieci, aby od września na nowo przeżywać wiele przygód           i niezapomnianych chwil.

            Opiekun świetlicy opiekuńczo-wychowawczej

                                                                                                       mgr Monika Kuśmierczyk

[nggallery id=52]

Dodaj komentarz