Lipcowy muzyczny piknik z „Barką”

Aktualności

Na swoje dziesiąte urodziny Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych i Profilaktyki Zdrowia JESTEŚMY RAZEM „Centrum Barka” w Górowie Iławeckim zaproponowało mieszkańcom miasteczka i okolic ciekawą i sympatyczną imprezę.

IMG_7488

Otóż w niedzielę 7 lipca każdy, kto chciał efektywnie i w towarzystwie znajomych spędzić popołudnie (o czym kilka dni wcześniej przypominał głos z krążącego po mieście wozu strażackiego), mógł przyjść na dziedziniec „Barki” i wziąć udział we wspólnej zabawie. Chętnych było wielu (w sumie kilkaset osób), bo i pogoda odpowiednia, i atmosfera wspaniała.

Organizatorzy zadbali o to, aby publiczność nie miała okazji do nudzenia się. Były występy wszelkiego rodzaju zespołów muzycznych, performance w wykonaniu uczestników „Barki”, było także „co-nie-co” do przekąszenie i do popicia. Był także wspaniały tort okolicznościowy z fajerwerkami.

Niewątpliwie punktem kulminacyjnym wieczoru był występ gościa specjalnego imprezy, to jest znanego i niezrównanego „Kabaretu Moralnego Niepokoju”. Niemniej gorąco oklaskiwani byli także inni wykonawcy, a już szczególnie ci, przy muzyce których młodzież ruszyła do tańców.

Na scenie górowskiej „Barki” wystąpili: „Promień”, „Ba’Novi”, Marcin Kaszubat, „Silver”, „Fervor”, „Krzywa Fajera”, „Berkut”.

Z całą pewnością zabawa była przednia, a narzekać mogli jedynie ci, którzy robią to z zasady.

 

 

Bohdan Tchórz

[nggallery id=55]

Dodaj komentarz