Dziękujemy za trud, za serce za uśmiech

Aktualności

Z okazji święta swoich pedagogów i wychowawców uczniowie górowskiej podstawówki przygotowali w poniedziałek 14 października (oczywiście przy dyskretnej pomocy tychże) uroczysty apel, kwiaty oraz… soczyste jabłuszka.

IMG_2694

Treścią części artystycznej apelu były żartobliwe piosenki, wiersze i skecze na szkolne tematy. Nie zabrakło także, oczywiście, gorących słów podziękowania za trud codziennej, wspólnej nauki i solennych zapewnień o poprawieniu zachowania oraz stopni za naukę.

Dzień Edukacji Narodowej to także okazja do wręczenia nagród. Wyróżnieni pedagodzy otrzymali nagrody od Burmistrza Górowa Iławeckiego oraz od dyrektora. Swoje nagrody dostali także uczniowie. Dyplomami i słodkościami zostali uhonorowani zwycięzcy plebiscytu na „najsympatyczniejszego chłopaka”; podobnie zakończyła się tegoroczna akcja zbierania nakrętek – najaktywniejsze klasy otrzymały dyplomy i nagrody, i jeszcze dodatkowo została wyróżniona uczennica, która przyniosła do szkoły najwięcej tego szczególnego „towaru”.

Honorowymi gośćmi szkoły byli: Burmistrz Górowa Iław. Jacek Kostka, komendant posterunku policji Janusz Bałdyga, zastępca komendanta placówki Straży Granicznej Jerzy Tatol.

 

Bohdan Tchórz

Dodaj komentarz