FERIE ZIMOWE W ŚWIETLICY OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZEJ W GÓROWIE IŁAWECKIM

Aktualności

W tym roku uczestnicy świetlicy spędzili ferie aktywnie, korzystając z dostępnych obiektów sportowych oraz licznych atrakcji przygotowanych właśnie dla nich. Ferie rozpoczęliśmy rozgrywkami tenisa stołowego. Został ogłoszony również konkurs na najbardziej pomocną koleżankę i kolegę, organizowane były różne zabawy integracyjne, zabawy przy muzyce i wiele innych.

20140203_110940Przy ognisku żaden mróz nie był nam straszny, a pieczone kiełbaski dodały wszystkim energii do wspólnych zabaw na śniegu.

Czym byłyby ferie bez dobrej muzyki? U nas jej nie zabrakło. Dyskoteka to najlepszy sposób na wyłonienie talentów podczas konkursów tańca i piosenki. Niektórzy ujawnili również uzdolnienia plastyczne podczas wykonywania masek karnawałowych.

Czas spędzony na miejskim lodowisku pozwolił na pogłębianie umiejętności jazdy na łyżwach. Wiele osób po raz pierwszy miało okazję do spróbowania swoich sił w tej dyscyplinie.

Dzięki uprzejmości Dyrekcji Gimnazjum im. Jana Pawła II mogliśmy korzystać z sali gimnastycznej, gdzie wspólne gry i zabawy dawały wiele radości.

Największą atrakcją tegorocznych ferii był wyjazd do kina na film „Skubani” oraz na basen. Wszyscy mieli frajdę próbując różnych akrobacji w wodzie.

Ferie zakończyliśmy podsumowaniem wydarzeń z tego czasu, wyłonieniem zwycięzców ogłoszonych konkursów oraz wspólnym oglądaniem zdjęć zrobionych w czasie półzimowiska. Mistrzem tenisa stołowego został Radosław Biedulski. Najbardziej koleżeńskimi i pomocnymi osobami okazali się Natalia Wtykło i Maciej Przybyłek.

Tak minął czas pełen wrażeń, przyjaznej atmosfery i niezapomnianych wspólnych chwil. Dziękujemy wszystkim, bez kogo dzieci ze świetlicy opiekuńczo-wychowawczej  w Górowie Iławeckim nie mogłyby w aktywny sposób spędzić ferii.

Opiekun świetlicy opiekuńczo-wychowawczej w Górowie Iławeckim

Monika Kuśmierczyk

wraz z uczestnikami półzimowiska

Dodaj komentarz