Policyjny futbol w Górowie

Aktualności

Zwycięstwem drużyny o tajemniczym kryptonimie „Bez Nazwy” zakończył się zorganizowany w sobotę 22 lutego w Górowie Iławeckim I Turniej Halowej Piłki Nożnej „5” Policjantów Powiatu Bartoszyckiego o puchar Burmistrza Miasta Górowo Iław. i Komendanta KP Górowo Iław.

IMG_6263Do Turnieju, rozegranego na hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 zgłosiło się pięć policyjnych sportowych drużyn reprezentujących pięć komisariatów naszego powiatu.

Otwarcia Turnieju dokonali wspólnie Burmistrz Górowa Iławeckiego Jacek Kostka, Dyrektor SP 2 Mirosław Tchórz oraz Komendant KP Górowo Iław. Janusz Bałdyga. Przed rozpoczęciem rozgrywek Komendant poprosił zawodników, kibiców i organizatorów o uczczenie minutą ciszy ofiary tragicznych wydarzeń na kijowskim Majdanie.

Po rozegraniu przewidzianych regulaminem meczy, które, jak podkreślił w słowie podsumowującym Turniej Komendant Bałdyga, toczyły się na prawdziwie sportowym poziomie, bez fauli i niepotrzebnych przepychanek, kolejność drużyn przedstawiała się następująco:

I miejsce – Bez Nazwy,

II miejsce – Ruch OPI,

III miejsce – W 11,

IV miejsce – KP Górowo Iławeckie,

V miejsce – FC PP Kulawe Psy.

Wszystkie drużyny otrzymały puchary ufundowane przez Burmistrza Górowa Ił. i Komendanta KP Górowo Ił., uhonorowano także najaktywniejszych zawodników oraz każdy z grających, sędziujących oraz organizatorów jako trofeum otrzymał pamiątkową deseczkę z odpowiednim napisem.

Bohdan Tchórz

 

Dodaj komentarz