Dzień Dziecka z dużą porcją magii

Aktualności

IMG_9122Tegoroczne święto wszystkich dzieci – Dzień Dziecka przypadło na niedzielę, z tego też wiele placówek oświatowo-wychowawczych postanowiło przeprowadzić je z dwudniowym wyprzedzeniem, w piątek 30 maja. Nie inaczej było i w górowskiej SP.

Z okazji tego szczególnego dnia pedagodzy wraz z Radą Rodziców przygotowali swoim podopiecznym nie lada niespodziankę. Był nią otóż niezwykle interesujący, a zarazem intrygujący występ pary iluzjonistów MAGIC SHOW z Kaliningradu. Artyści przy pomocy odpowiednich rekwizytów oraz niewiarygodnej wręcz zręczności przenieśli na całą godzinę szkolną gromadę w niezwykły świat magii oraz iluzji. Wspaniale przygotowany występ sprawił, że nikt na sali się nie nudził, a wręcz przeciwnie, oklaskom i okrzykom podziwu nie było końca.

Po artystycznych doznaniach przyszedł czas na sportowe i kulinarne. Młodsze dzieci piekły razem ze swoimi wychowawczyniami kiełbaski przy ognisku, natomiast te ze starszych klas zmagały się między sobą w turniejach piłki nożnej i siatkówki. Pełen wrażeń dzień pobytu w szkole zakończył się obiadem i wymarszem do domu po następną porcję wrażeń przygotowaną przez rodziców i dziadków.

Bohdan Tchórz