Turniej Szachowy

Aktualności

DSC_0426_655Rywalizacja o mistrzostwo Gimnazjum rozpoczęła się już w marcu. Startować mógł każdy uczeń tej szkoły. W eliminacjach wzięło udział 21 zawodników, reprezentantów poszczególnych klas. Do finału, który odbył się 26 maja, zakwalifikowało się 8 zawodników:

-Wapniewski Jacek, kl. I A

-Raczkowski Krzysztof, kl. I B

-Baniewski Tomasz, kl. I C

-Stocki Józef, kl. II A

-Froń Marcin, kl. III B

-Szczur Grzegorz, kl. III B, Cieśla Tomasz, kl. III C oraz Pawluk Patryk, kl. IIIC.

Finał został rozegrany systemem ‘”każdy z każdym”. Zwycięzcą i mistrzem Gimnazjum został Grzegorz Szczur, który wygrał wszystkie partie. Drugie miejsce zajął uczeń z pierwszej klasy Tomasz Baniewski, a trzecie miejsce Tomasz Cieśla. Wszyscy startujący otrzymali medale, a mistrz otrzymał również puchar. Nagrody ufundował i wręczał p. Dariusz Hawrylec, dyrektor Gimnazjum nr 1 w Górowie Iławeckim.

Należy także pogratulować również pozostałym uczestnikom turnieju sportowej rywalizacji. Dziękujemy wszystkim zawodnikom za udział w turnieju.

Organizator turnieju: Roman Petrecki