Zarząd W-M ZPN w Górowie Iławeckim

Aktualności

IMG_2417Dla naszego miasteczka dzień 11 sierpnia b. r. to była z całą pewnością szczęśliwa data, która szczególnie wpisała się do jego historii, szczególnie tej o sportowym charakterze. Otóż właśnie w tym dniu GKS CRESOVIA po raz pierwszy w swojej ponad sześćdziesięcioletniej historii był gospodarzem wyjazdowego posiedzenia Zarządu Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej.

Posiedzeniu przewodniczył Prezes Tomasz Miętkiewicz przy współpracy Andrzeja Klimowicza i Tomasza Płoskiego. Prócz nich w naradzie wzięli udział członkowie Zarządu reprezentujący nasze województwo od Olecka po Elbląg.

Głównymi tematami obrad były sprawy bieżące Związku, kalendarium wydarzeń sportowych, osiągnięcia, potrzeby, zarówno finansowe, jak i kadrowe oraz kwestie dotyczące poszczególnych klubów. W związku z tym, że w zebraniu wziął udział także Burmistrz Górowa Ił. Jacek Kostka, ustalono, że otwarcie stadionu i inauguracja pierwszym meczem Cresovia Górowo – Huragan Morag odbędą się 7 września. Początek o godz. 13.00.

Gratulując Górowu i jego władzom pięknego obiektu sportowego Prezes życzył osiągania na nim jak najlepszych wyników. Z tej okazji podarował także obecnym na Zarządzie działaczom piłkę z podpisem Prezesa Zbigniewa Bońka.