Sportowa sobota

Aktualności

IMG_4868Sobotę 25 października w Górowie Iławeckim można było spędzić na sportowo, ponieważ trochę się działo i zainteresowani mieli okazję ciekawie spędzić czas. Rankiem, nad stawem przy Liceum Ukraińskim (dokładniej – pod wiatą) rozpoczęły się zawody strzeleckie, natomiast po południu na stadionie miejskim odbył się mecz piłki nożnej.

Zawody strzeleckie przy wydatnej pomocy Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Gospodarczego Miasta i Gminy Górowo Iławeckie i osobistym zaangażowaniu prezesa Janusza Kloca zorganizowała sekcja strzelecka „KAPISZON”.

Popołudniowy mecz piłki nożnej rozegrały między sobą GKS CRESOVIA i GKS BRANIEWO.

Górowscy kibice, którzy postanowili w chłodne sobotnie popołudnie przyjść na stadion, nie zawiedli się na swojej drużynie, bowiem po ciekawym meczu, rozegranym w niezłym stylu i obfitującym w wiele barwnych akcji, okraszonych dopingiem miejscowych sympatyków piłki nożnej, CRESOVIA wygrała 2 : 1 (do przerwy 1 :1). Bramki dla górowskiej drużyny strzelili Adam Danielewicz i Ariel Żukowski.

Był to kolejny, wygrany przez górowskich futbolistów mecz, którym, jak niejednokrotnie podkreślają sympatycy, zapewne sprzyja atmosfera nowego stadionu.

Bohdan Tchórz