Górowski park po remoncie

Aktualności

IMG_5912Odremontowany park w Górowie Iławeckim, miejsce odpoczynku, spacerów i koncertów „pod chmurką” w promieniach późnojesiennego słońca prezentuje się doprawdy okazale.

Zniknęły nierówne alejki, a na ich miejsce pojawiły nowe, solidnie i równo wyłożone kostką brukową. Przy alejkach ustawione zostały nowe ławki, a obok nich kosze na śmieci. Słowem, park został rzetelnie uporządkowany i wyremontowany. A co najważniejsze, pojawiły się w nim toalety. Jest to bardzo potrzebny budynek małej architektury, szczególnie w nagłej potrzebie stający przyjezdnym.

Do parku została także wytyczona wybrukowana dróżka do zbiegu ulic T. Kościuszki i Armii Czerwonej, tak że spacerowicze z wózkami dziecięcymi spokojnie i po równej powierzchni będą mogli dotrzeć do parkowego centrum.

W pełni walory odnowionego parku docenić będzie można zapewne dopiero wiosną, jednocześnie mając nadzieję, że nie przymocowane do chodników ławeczki pozostaną tam, gdzie zostały ustawione, a w alejkach po zimie nie ukażą się wyrwy po kostce.

Dodaj komentarz