W gimnazjum grają w szachy

Aktualności

zdjecia_057Już po raz trzeci 21 listopada rozegrany został Turniej Szachowy o Mistrzostwo Gimnazjum nr 1 w Górowie Iławeckim. W turnieju wzięło udział 15 szachistów.

Po bardzo emocjonujących partiach, Mistrzem Gimnazjum nr 1 w Górowie Iławeckim został Kajetan Siebieszuk z klasy Ib. Drugie miejsce zajął Tomasz Baniewski z klasy II c, a trzecie Tomasz Skierś z klasy III a. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali dyplomy a zwycięzcy także puchary.
Turniej sędziował p. Andrzej Markowski.

Chętni uczniowie z gimnazjum mogą rozwijać swoje umiejętności gry w szachy w środy i w czwartki, w godzinach od 12.25 do 15.00. Zwycięzcy Turnieju reprezentować będą górowskie gimnazjum na wojewódzkich zawodach szachowych, które odbędą się 6 grudnia.

Uczestnicy Turnieju: Siebieszuk Kajetan,Baniewski Tomasz, Skierś Tomasz, Stocki Józef, Froń Paweł, Hetman Kacper, Radosław Gorlaga, Raczkowski Krzysztof, Jacek Wapniewski, Ciechanowicz Aleksandra, Molestak Jakub, Szczur Marta, Ignatowicz Aneta, Burnat Adam, Gładkowski Wojciech.

Turniej zorganizował p. Roman Petrecki, który również prowadzi zajęcia szachowe.