W Murowanej Goślinie mieszkańcy miasteczek Cittaslow mają taniej

Aktualności

kasztel1jpgNa spotkaniach Polskiej Krajowej Sieci Miast Cittaslow mówiło się o tym od dawna… padały pomysły stworzenia paszportu Cittaslow, lub pakietu zniżek dla mieszkańców miast członkowskich.

Udało się!!! W Murowanej Goślinie już jakiś czas temu udało się podpisać pierwsze porozumienie, na mocy którego mieszkańcy miast członkowskich Cittaslow mogą korzystać ze zniżek w naszym mieście.

Historyczne, pierwsze porozumienie zostało podpisane z właścicielem Gościńca Kasztel u Gostla, miejsca, które powstawało w duchu idei Cittaslow. Inwestorem jest Gośliniak p. Janusz Szchwark, który w ramach zakupionej posiadłości przeznaczonej do rewitalizacji wzniósł całkiem nowy obiekt i nadał miejscu położonym w zaciszu staromiejskiego rynku nowe życie.

Gościniec Kasztel u Gostla budowali gośliniacy, pracują tam teraz również mieszkańcy naszego miasta. W holu i na Sali restauracji, a także w pokojach wiszą obrazy i zdjęcia wykonane przez mieszkańców miasta – krótko mówiąc Cittaslow pełną gębą – bo menu też oferuje tradycyjne potrawy.

Jeśli o rabatach mowa, przejdźmy do konkretów. Mieszkańcy miasteczek Cittaslow (poza mieszkańcami Murowanej Gośliny) na mocy podpisanego porozumienia po wylegitymowaniu się za pomocą dowodu osobistego mają prawo do skorzystania z 20% zniżki na usługi hotelowe oraz 10% zniżki na usługi restauracji z wyłączeniem napojów alkoholowych i bezalkoholowych.

Nie pozostaje nic innego jak przyjechać do Murowanej Gośliny – zapraszamy, Kasztel u Gostla Zaprasza!

Mamy nadzieję, że to dopiero początek i niebawem poszerzymy ofertę zniżek oferowaną przez lokalnych przedsiębiorców.

Wszystkie ciekawe informacje o Gościńcu Kasztel u Gostla znajdą Państwo na stronie internetowej http://www.kasztelugostla.pl/

 

Daria Niemier

UMiG Murowana Goślina

 

Dodaj komentarz