Policjanci zagrali w halówkę

Aktualności

IMG_1219Pięć policyjnych drużyn halowej piłki nożnej pojawiło się w sobotę 7 lutego w naszym mieście, aby wziąć udział w II Turnieju Halowej Piłki Nożnej o puchar Burmistrza Miasta i Gminy Górowo Iławeckie i Komendanta Powiatowego Policji w Bartoszycach.

Turniej rozegrany został w hali sportowej SP nr 2 i w imieniu organizatorów otworzył go Burmistrz Górowa Ił. Jacek Kostka. Zespoły o interesujących nazwach: W-11, PP Cisza Posterunku, Teraz Też Wygramy, Świeżaki z Najlepszej Paki, 13 Posterunek, po wylosowaniu kolejności meczy i krótkiej rozgrzewce przystąpiły do rozgrywek. Zapowiadał i komentował pojedynki górowski komendant Janusz Bałdyga.

Policyjne drużyny, reprezentujące bartoszycki powiat, wykazały się dużą wolą walki i całkiem niemałym kunsztem piłkarskim. Mecze były więc interesujące i nie zabrakło w nich ciekawie przeprowadzonych akcji. Dowiodły także tego, że kondycja fizyczna powiatowej policji jest całkiem niezła.

Po zakończeniu rozgrywek drużyny otrzymały puchary i pamiątkowe medale, a wyróżniający się zawodnicy statuetki. Wręczali je Komendant Powiatowego Policji w Bartoszycach insp. Krzysztof Gąsiorowski, Burmistrz Górowa Iław. oraz przedstawiciele organizatorów.

Podsumowując spotkanie Komendant zapowiedział kolejne na przyszłe lata.

 

Bohdan Tchórz

Dodaj komentarz