Wakacyjny konkurs z atrakcyjnymi nagrodami

Aktualności

zdjęcie_shutterstockGorąco zachęcamy do wykorzystania i publikacji poniższego artykułu dotyczącego wakacyjnego konkursu (na Państwa www, bądź profilu FB) w którym do wygrania są bardzo atrakcyjne nagrody które zachwycą każdą rodzinę.

Wakacje trwają! Ten czas to czas odpoczynku, wspólnych, rodzinnych wycieczek i podróży w różne ciekawe zakątki Polski i nie tylko. W końcu można spędzić razem trochę czasu i nadrobić całoroczne zaległości spowodowane pracą i nauką.

Lato to bardzo radosny czas wyjazdów, tych dalekich, zagranicznych i tych bliskich, na wieś na działkę. Wypraw w góry i nad morze, podczas których nasze stopy potrzebują odpowiedniej „stylizacji”… Uwiecznijcie je aparatem fotograficznym lub telefonem i weźcie udział w naszym wakacyjnym konkursie!

Dodatkowo zachęcić może Was do tego wspaniała nagroda główna!

Do udziału w konkursie zaprasza organizator – Portal CzasDzieci.pl oraz fundator nagród – Bielskie Zakłady Obuwia BEFADO A do wygrania…

Miejsce I:

Weekend w Krynicy-Zdrój w HOTELU CZARNY POTOK RESORT & SPA – Rodzinny pobyt w apartamencie Junior Suite(dla 2 osób dorosłych oraz 2 dzieci).

1 para obuwia dziecięcego Befado + koszulka + skarpetki

Miejsca II – X:  1 para obuwia dziecięcego Befado + koszulka + skarpetki

Miejsca XI – XXX: 1 para obuwia Befado (dziecięce).

Zadanie konkursowe:  Sfotografuj letnią „stylizację” stóp Twoich dzieci w tematyce „Śladami lata”.

Prześlij na adres mailowy  konkursy1@czasdzieci.pl zdjęcia spełniające następujące wymagania techniczne: rozmiar zdjęcia min. 1000px, format JPG, wysoka jakość zdjęcia (ostre, dobrze naświetlone). W tytule maila należy napisać: „Śladami Lata”.

Każdy uczestnik może zostać nagrodzony tylko raz, niezależnie od ilości nadesłanych zdjęć.

Każde z nadesłanych zgłoszeń powinno zawierać następujące informacje: – dane personalne uczestnika (imię, nazwisko, adres), numer telefonu, rozmiar stopy dziecka.

Konkurs trwa od 3.08.2015 r. do 31.08.2015 r., ogłoszenie wyników konkursu nastąpi: 7.09.2015 r.

Konkursowe Jury dokona oceny nadesłanych zdjęć, biorąc pod uwagę wartość artystyczną, jakość i oryginalność nadesłanych fotografii oraz zgodność z regulaminem.

Więcej Informacji oraz regulamin znajduje się pod poniższy adresem

http://czasdzieci.pl/sladamilata

Dodaj komentarz