Zawodnicy z Górowa w VI Mistrzostwach Województwa Warmińsko – Mazurskiego

Aktualności

1W sobotę 3 października 2015 roku w Hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jezioranach odbyły się VI Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego LZS w Strzelaniu z Broni Pneumatycznej.

W turnieju uczestniczyło 13 drużyn w trzyosobowym składzie. Rywalizacja przebiegała w karabinku i pistolecie. Pierwsza tura zespołowa polegała na oddaniu po 5 strzałów w 3 seriach przez każdego z uczestników, a więc maksymalnie można było uzyskać 150 pkt.

Najlepsza wyłoniona szóstka strzelająca z karabinku przeszła do dalszych rozgrywek, gdzie w finale znalazł się : Kurda Dawid (Sorkwity), Sęk Ryszard (Jeziorany I), Janicka Monika (Dobre Miasto), Stępniak Kamil (Iława I), Krowiak Kazimierz (Górowo Iławeckie), Olszewski Tomasz (Jeziorany I).

O finał w strzelaniu z pistoletu brało udział trzech najlepszych zawodników: Markuszewski Waldemar (Iława I), Kiljan Krzysztof (Jeziorany I ), Laskowski Jan (Lubawa I). Oddając po 5 strzałów w trzech seriach nie zmienili swoich pozycji i uzyskując nieco inne wyniki punktowe zajęli następujące miejsca: Markuszewski Waldemar pkt. 105, Kiljan Krzysztof pkt. 98, Laskowski Jan pkt. 71.

Najcelniej strzelającym zespołem w VI Mistrzostwach Województwa Warmińsko-Mazurskiego Zrzeszenia LZS w Strzelaniu z Broni Pneumatycznej został zespół gospodarzy z Jezioran, pokonując Iławę I 1 punktem, natomiast trzecie miejsce uzyskał zespół z Górowa Iławeckiego – pkt. 321. Dziękujemy wszystkim za wspaniale spędzony czas i emocje sportowe. Szczególne podziękowania składamy Panu Januszowi Stolarkiewiczowi z Bartoszyc za udostępnienie na czas zawodów karabinków pneumatycznych.

informacja oraz fotografie organizatorów

Dodaj komentarz