Turniej Piłki Nożnej poświęcony 97 rocznicy niepodległości

Aktualności

IMG_9097Przy dofinansowaniu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie, w dniu 11 listopada na hali Szkoły Podstawowej nr 2 w Górowie Iławeckim odbył się „Niepodległościowy Turniej Piłki Nożnej” młodzików, który jednocześnie rozpoczął cykl rozgrywek piłkarskich, dla chłopców w kilku kategoriach wiekowych w ramach projektu „EKO-AKADEMIA” realizowanego przez Akademię Piłkarską „Cresovia”2015.

Po oficjalnym otwarciu turnieju przez p. Justynę Raczyńską, przedstawiciela WFOŚiGW oraz Prezesa górowskiego klubu p. Grzegorza Danilewicza, zgromadzeni na hali zawodnicy wraz z rodzicami uroczyście odśpiewali Mazurka Dąbrowskiego, a następnie przystąpili do zmagań sportowych.

W turnieju o Puchar EKO-AKADEMII zagrały trzy drużyny: DKS Dobre Miasto, która zajęła pierwsze miejsce, AP „Cresovia” 2015, drugie miejsce i MKS Polonia Lidzbark Warmiński, która zajęła miejsce trzecie. Każdy zespół wystawił w turnieju po dwa zespoły.

Oprócz meczy, na hali prezentowane były jednocześnie prace plastyczne dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Górowie Iławeckim zatytułowane „Sport i ekologia”. W trakcie trwania turnieju dzieci wraz z rodzicami mogły posilić się tradycyjną grochówką, ufundowaną przez firmę Gastronomia – Alicja Stupienko.

APC 2015

Dodaj komentarz