Straż Graniczna na hali

Aktualności

IMG_9662Przeprowadzony w sobotę 21 listopada już po raz dziesiąty w Górowie Iławeckim Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej zakończył się zwycięstwem drużyny Centrum Szkolenia Straży Granicznej z Kętrzyna.

W turnieju wzięło udział jedenaście zespołów reprezentujących placówki SG Dubeninki, Gołdap, Banie Mazurskie, Węgorzewo, Barciany, Sępopol, Bezledy, Braniewo, Górowo Iław. oraz dwie drużyny z Kętrzyna – Komenda Oddziału i Centrum Szkolenia Straży Granicznej.

Po wylosowaniu drużyn i kolejności meczy komendant Placówki SG w Górowie Iław. ppłk Sławomir Ciok przywitał zgromadzonych na hali Szkoły Podstawowej nr 2 zawodników i ogłosił początek turnieju.

Zawodnicy wykazali duże zaangażowanie i wolę walki, więc mecze były ciekawe i nie zabrakło w nich emocjonujących momentów. Ostatecznie do finału awansowały drużyny z Centrum Szkolenia i Sępopola.

Finałowy mecz wygrała ekipa z Centrum Szkolenia SG z Kętrzyna. Niemniej, należy zaznaczyć, każdy zespół walczył ambitnie dowodząc, że funkcjonariusze są w doskonałej kondycji fizycznej i mają wolę walki.

Każda z drużyn otrzymała puchar, a trzy pierwsze jeszcze medale. Puchary za najwięcej strzelonych bramek otrzymali Sławomir Mandywel z PSG Bezledy i Daniel Fedczak z PSG Barciany. Za najlepszego bramkarza uznano Marcina Skorupskiego z Centrum Szkolenia SG.

Organizatorem górowskiego turnieju był Komendant Placówki SG w Górowie Iław. ppłk SG Sławomir Ciok. Natomiast głównym sponsorem był Zarząd Oddziałowy Niezależnych Samorządnych Związków Zawodowych Funkcjonariuszy Straży Granicznej w Kętrzynie.

Tagged

Dodaj komentarz