Szachy to również sport

Aktualności

Szachy 2015- istopad 00123 listopada, już po raz czwarty, rozegrany został Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 1 w Górowie Iławeckim.
Turniej został rozegrany systemem „każdy z każdym”. Po pełnych sportowych emocji partiach, Mistrzem Gimnazjum nr 1 w Górowie Iławeckim został Tomasz Baniewski z klasy III c. Drugie miejsce zajął Paweł Froń z klasy II a, natomiast na trzeci stopień podium zajął Kacper Hetman z klasy II c. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali dyplomy, a zwycięzcy również puchary, które wręczył p. Dariusz Hawrylec, dyrektor gimnazjum.

Turniej sędziował p. Andrzej Markowski.
Chętni uczniowie naszego gimnazjum mogą rozwijać swoje umiejętności gry w szachy w poniedziałki i wtorki, w godzinach od 12.30 do 15.00. Zwycięzcy Turnieju reprezentować będą nasze gimnazjum na wojewódzkich zawodach szachowych, które odbędą się 6 grudnia.

Uczestnicy Turnieju: Baniewski Tomasz, Froń Paweł, Hetman Kacper, Molestak Jakub, Burnat Adam, Wodnicki Kacper.

Turniej zorganizował p. Roman Petrecki, który jest opiekunem koła szachowego.