Grand Prix – ciąg dalszy

Sport

Informujemy, że IV edycja turnieju rozpocznie się 12 marca br.
Organizatorami IV Grand Prix jest Urząd Miasta w Górowie Iławeckim, Ośrodek Kultury w Górowie Iławeckim (fundatorzy części nagród), Szkoła Podstawowa nr 2 i Gimnazjum nr 1 (udostępnienie bazy) oraz Miejsko-Gminne Stowarzyszenie „Bałga” (przeprowadzenie i sędziowanie rozgrywek).
Wstępny terminarz rozgrywek przedstawia się następująco:

I turniej – 12 marca 2016 r.
II turniej – 02 kwietnia 2016 r,
III turniej – 01 maja 2016 r.
IV turniej – 03 września 2016 r.
V turniej – 01 października 2016 r.
VI turniej – 05 listopada 2016 r.

Zmianie ulega program zawodów, gdzie początkowo odbywać się będzie konkurencja open, zaś następne kategorie będą odbywać w dalszej kolejności:

1. godz. 10.00 – turniej z udziałem wszystkich chętnych.
2. godz. 11.30 – turniej dla dziewcząt i chłopców ze szkół podstawowych oraz gimnazjalnych
3. godz.11.30 – turniej dla kobiet i mężczyzn w kategorii amatorów.

Zapisy do turniejów zostają zakończone  na 15 min przed rozpoczęciem każdego z nich.

Organizatorom przysługuje prawo zmiany terminów poszczególnych turniejów z przyczyn obiektywnych. Informacje dotyczące zmiany terminu oraz wyniki będziemy przesyłać do administratorów stron: http://gorowoilaweckie.wm.pl/, http://www.wama-sport.pl/ oraz do tygognika „Goniec Bartoszycki”. Istnieje możliwość powiadamiania  indywidualnego, o ile zainteresowani zawodnicy podadzą organizatorom swój adres e-mail.

Każdy turniej rozgrywa się systemem pucharowym – do dwu przegranych spotkań,  W pierwszym turnieju odbywa się ogólne losowanie bez rozstawień, zaś w kolejnych turniejach w losowaniu rozstawia się 4 zawodniczki/ zawodników, którzy w poprzednich turniejach zgromadzili łącznie największą ilość punktów. Poszczególne pojedynki rozgrywane będą do 3 wygranych setów, zaś po I porażce do 2 wygranych setów.

We wszelkich sprawach związanych z organizacją Rozgrywek należy kontaktować się z Andrzejem Markowskim tel. 664158562, e-mail: markand@interia.pl

Andrzej Markowski

Dodaj komentarz