Festyn ekologiczny Akademii Piłkarskiej

Sport

W ramach Dni Otwartych Akademii Piłkarskiej „Cresovia” 2015, przy wsparciu finansowym Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie na stadionie miejskim w niedzielę 26 czerwca w Górowie Iławeckim odbył się „Otwarty festyn ekologiczno-sportowy dla dzieci i młodzieży, z udziałem rodziców”.

Na festynie dzieci i dorośli mogli uczestniczyć w różnego rodzaju konkurencjach sportowych, gdzie do zdobycia były atrakcyjne nagrody. Oprócz zmagań sportowych dzieci uczestniczyły także w konkursie plastycznym zorganizowany przez Ośrodek Kultury w Górowie Iławeckim, którego głównym tematem była ekologia. Jednak najwięcej emocji, zarówno dzieciom jak i rodzicom, dostarczyły mecze pomiędzy rodzicami a ich pociechami. W większości lepsi okazali się najmłodsi zawodnicy akademii. Nie zabrakło również tradycyjnej grochówki, kiełbasek z grilla oraz przepysznych ciast przygotowanych przez samych rodziców.

Sam festyn był jednocześnie podsumowaniem pierwszego roku funkcjonowania akademii piłkarskiej, w której trenuje około stu zawodników z terenu miasta i gminy Górowo Iławeckie. Mamy też zawodników z innych miejscowości naszego województwa. Oprócz zajęć treningowych chłopcy brali udział w różnego rodzaju turniejach, ligowych i towarzyskich. Dodatkowo na zakończenie sezonu piłkarskiego każdy zawodnik otrzymał certyfikat uczestnictwa w zajęciach oraz drobny upominek. Przygotowania do kolejnego sezonu rozpoczną się w sierpniu.

Jednocześnie informujemy, że w czasie wakacji będzie prowadzony nabór do drużyny „Skrzatów”, chłopców z rocznika 2010. Wszelkie informacje pod numerem tel. 601073854.

Dziękujemy wszystkim za okazaną pomoc i życzymy udanych wakacji.

APC

Dodaj komentarz