Na spotkaniu opłatkowym Z BARKĄ

Aktualności

Przy wspólnym, świątecznym stole w górowskiej Barce 21 grudnia spotkali się z podopiecznymi oraz pracownikami tej szanowanej w środowisku instytucji przedstawiciele miejskiej i powiatowej administracji, księża, reprezentanci służb mundurowych, zaproszeni goście.

Stowarzyszenie Barka na co dzień posiłkuje się hasłem „Jesteśmy razem”. Tak było i tego szczególnego dnia. Przy wspólnym stole zasiedli i ci, którym pomóc trzeba, i ci, którzy pomagają i wyciągają pomocną dłoń potrzebującym. Warto pamiętać, że pomocą może być także dobre słowo i przyjacielski uścisk w odpowiednim czasie.

Przybyłych do świetlicy Barki powitał prezes Piotr Baczewski, życząc miłych chwil spędzonych z rodzicami, przyjaciółmi i znajomymi. Do życzeń przyłączył się też Burmistrz Górowa Iławeckiego p. Jacek Kostka.

Z okazji spotkania opłatkowego zespół teatralny Barki przygotował spektakl o coraz częściej występującym w dzisiejszym świecie zjawisku smutnej samotności w czasie świąt, jakie są jej przyczyny, i jak jej skutecznie zaradzić.

Dodaj komentarz